Emerpress
Zapraszamy do zapoznania się z wydawnictwami elektronicznymi wydawnictwa emerpress:

JAK PISAĆ KSIĄŻKI I (nie) DAĆ SIĘ POZWAĆ
Autorzy: Rafał Pieja, Marek Różycki

Wydawnictwo elektroniczne

Na co komu książka traktująca o pisaniu książek? Autorzy zadali sobie to pytanie, tylko dlatego, że wielu autorów rozpoczynających swoją pisarską przygodę popełnia błędy, które niestety następnie skutkują skandalami, pomówieniami, a w rezultacie wyrokami sądowymi.

Książka powstała w wyniku pozwu Jana Widackiego pozywającego wydawnictwo Emerpress za książkę Rafała Pieji „Przewodnik po cywilnych służbach specjalnych. Od UB do ABW". W sprawie została zawarta ugoda, niemniej nauczeni wydarzeniami procesu sądowego, postanowiliśmy opublikować niewielką książkę, która jest swoistą odpowiedzią na często pojawiające się wśród początkujących autorów problemy z opisywaniem aktualnej rzeczywistości pt. "Jak pisać książki i (nie) dać się pozwać" nawiązującą do procesu.

Książka ta jest merytorycznym opracowaniem zasad pisania książek, zarówno pod względem technicznym jak i metodologicznym, bazującym na kazusach obecnego prawa i polityki polskiej. Jest to skondensowany podręcznik dla początkujących pisarzy zarówno w zakresie beletrystyki jak i pozycji naukowych. Jak dotąd na rynku nie ukazała się żadna pozycja traktująca o tej tematyce.

Publikujemy ją za darmo na stronach naszego wydawnictwa, natomiast dla wszystkich chcących ją zakupić i dofinansować naszą działalność w formie "cegiełki", również na pokrycie kosztów adwokackich i sądowych procesu z Janem Widackim, będziemy wysyłać papierową wersję książki. Zapraszamy do SKLEPU.

Na stronach książki każdy znajdzie odpowiedź jak pisać, aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, zwłaszcza w realiach nowoczesnego pisania, gdzie dostęp do szybkich środków komunikacji jest przeogromny, tym samym wieści roznoszą się z prędkością światła.

Chcesz coś napisać, ale czujesz pewne obawy? Ta książka jest odpowiedzią, którą musisz poznać!


POBIERZ KSIĄŻKĘ

 

 

Obsługę sprzedaży i wpłat prowadzi www.sklep-kierowcy.pl

Polityka Cookies